Sending ....

Corporate

Stucco Turco, Dekoratif  Mineral Kaplama ürünleri, 35  yıllık  üretim  bilgi  birikiminin  sonucu olarak  üretimi gerçekleştirilmektedir. %100 otomasyon ile çalışılmakta olan entegre kapalı üretim tesisinde üretilen  ürünleri, sektörlerin talebine  göre  üretilip  paketlenmekte ve sevk edilmektedir. 

En  güncel  üretim  teknolojilerini kullanarak, tüketici taleplerini yönlendiren, dekoratif  mineral  kaplama  sektöründe; kaliteli üretim yapan öncü ve yenilikçi marka kimliğiyle, marka  yatırımına da önem vererek bu yönde sürdürülebilir şekilde yatırımlarına  devam etmektedir.

 

 

 

VİZYON ve MİSYON

Koşulsuz  müşteri  memnuniyeti  ve  kalite.

 

KALİTE   POLİTİKAMIZ 

Ulusal ve uluslararası standartların ve müşteri beklentilerini karşılayan ürünleri müşterilerine sunmaktır. Sürekli  geliştirme  ve  iyileştirme  şirket  kültürümüz olup, kalite  tüm  çalışanlarımızın sorumluluğundadır.

*Teknolojiyi  takip  ederek  ürün kalitemizi  sürekli arttırmak

*Müşteri memnuniyetini sağlayan kaliteli ürünler üretmek,

*Uygulanan kalite yönetim sistemine tam uymak,

*Müşteri   istek  ve  beklentilerini  karşılayarak  memnuniyetini  arttırmak.

 

ÇEVRE  POLİTİKASI

Stucco  Turco, çevreyi korumak için teknolojinin tüm imkanlarını kullanarak, çevre dostu ürünlerimizle her zaman çevreye saygılı, çevreyi koruyucu ve daha yaşanılır bir çevre yaratmak için, çevremizin gelecek  nesillerden  ödünç alındığı bilinciyle, yürürlükteki mevzuat ve yasal  düzenlemelere uyarak, çalışmalarını güvenli, ahlaki, çevre dostu olarak sürdürmeye devam edecektir.

Bizi Takip Edin